přeskočit na obsah


 
 
 

Sony HVR Z1

Dne: 24.02.2008 vložil Jan Kubka

         
 

Prodám profesionální kameru Sony HVR Z1 včetně originálního příslušenství. Vlastnosti: 3CCD, 16:9/4:3, PAL/NTSC nahrávání, XLR audio vstupy,HDV/DV/DVCAM...

Kameru budu kupovat v březnu v USA (kde vyjde laciněji) pouze na přechodné období asi jednoho měsíce (20.4-16.5 na cestu do Vietnamu), jelikož pak hodlám pořídit model HVR Z7 s možností výměnných objektivů a tento model se bude prodávat až v dubnu/květnu. Natáčím pro ČT pro pořad Objektiv a HVR Z1 také těmto nárokům vyhovuje. Odprodej možný koncem května.

Na kameru natočím asi 6 hodin materiálu a po celou dobu bude v ochraném obalu Kata DVG 52. V ceně je navíc baterie NP-F 970, 5 ks HDV kazet, ochranný obal Kata DVG 52, protivětrný chránič mikrofomu a CZ manuál.


Cena: 89990 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 728212737 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Audio-video, foto 

Audio-video, foto
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?