přeskočit na obsah


 
 
 

Nejlepší sluchátka na světě - NOVÁ Monster beats dr dre tour

Dne: 03.05.2012 vložil Lukáš Hanuš

         
 

Co takhle mít po ruce nejlepší sluchátka na světě a vytvořit na okolí dojem jedinečnosti?

Ano, tak přesně k této skutečnosti jsou sluchátka Monster Beats dělaná. Nejenže uděláte pozitivní dojem na okolí, ale můžete si vychutnat vaše oblíbené skladby v tak reálné podobě. Cestujte životem první třídou. Sluchátka Monster Beats jsou světoznámé a můžeme je spatřit na známých osobnostech a v některých videoklipech :-)

Jedny sluchátka mám a opravdu si je nemůžu vynachválit, lepší jsem ještě neměl a asi mít ani nebudu ;-) Prostě super zvuk. Nepropásněte tuto jedinečnou nabídku za bezkonkurenční cenu. Cena sluchátek na internetu se pohybuje od 3000 Kč.

Sluchátka do uší MONSTER Beats by Dr. Dre Tour jsou určeny pro opravdové milovníky zvuku. Jsou vybavena jedinečným plochým kabelem, ve kterém společně s mědí vedoucí signál prostupuje také ocelové lanko zamezující zamotání vodičů a zvyšující odolnost kabelu. Díky tomu si užijete nejen špičkovou kvalitu zvuku, ale nebudete muset každý den pracně rozmotávat sluchátka před použitím. Sluchátka MONSTER Beats by Dr. Dre Tour obsahují nově vyvinuté měniče, které reprodukují zvuk dokonale v celém frekvenčním pásmu. S nimi si užijete každý detail skladby s maximální věrností, čistotou a silným basovým základem.

Sluchátka MONSTER Beats by Dr. Dre Tour se chlubí rozšířenou frekvenční odezvou, která dokonale pokrývá basovou složku, což je u sluchátek do uší opravdová výjimka. Díky téměř tříletému vývoji si užijete basy stejným způsobem, jako kdybyste měli v hlavě subwoofer. Sluchátka MONSTER Beats by Dr. Dre Tour se dodávají s velkým množstvím výměnných špuntů různých velikostí a tvarů, které zaručují optimální pohodlí při poslechu, pevné uchycení a dokonalou zvukovou izolaci od okolního ruchu. S Beats by Dr. Dre Tour uslyšíte precizně každou notu, a nezáleží na při tom, jak silný hluk se na Vás valí z okolního prostředí.

Technické údaje:
Sluchátka jsou nová
Pokročilé materiály činí povrch sluchátek odolný proti poškrábání
Beats sluchátka jsou skládací
Frekvenční odezva: 20 Hz až 20 kHz
Max. Audio výstup: 115 dB
Délka kabelu sluchátek: 1.3 m
Sluchátka dodávaná v pouzdru Monster Beats
Sluchátka nejsou se zárukou

Pokud vám jiný prodejce nabízí nižší cenu, pomůžeme vám nabídky srovnat. Někteří prodejci totiž jakoby \"omylem\" zapomínají na některé položky a přestože je jejich cena na první pohled nižší, nakonec vám naúčtují mnohem více. Odborným srovnáním nabídek podobnému nepříjemnému překvapení zabráníte.

V případě dotazů se můžete obrátit na:
email: hanylook@seznam.cz
telefon: 774 606 881

Děkuji za zájem - dodací podmínky si můžete určit sami :-)


Cena: 749 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 774606881 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Audio-video, foto 

Audio-video, foto
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?