přeskočit na obsah


 
 
 

Apple iPod nano 16 GB ž. generace

Dne: 10.08.2012 vložil Vlmik

         
 

Volné příhozy do aukce o tento skvělý hudební přehrávač získáte po kliknutí na http://vladimirkunc.zeekler.com/auctioninfo.asp?auction=53878&UserName=vladimirkunc

Oblíbený hudební přehrávač Apple iPod Nano 6. generace, která doznala několika změn oproti předchozím verzím. Největší změnou je absence tzv. Click Wheel ovládacího prvku, který nahrazuje dotykový LCD TFT displej s technologií Multi-Touch. Displej má velikost 1,54\" a jeho rozlišení je 240 na 240 pixelů, což je postačující hodnota pro zobrazení ilustrace hudebního alba, fotek a barevných tapet na pozadí. Další významná změna se týká rozměrů, hmotnosti a využití. Nový model je o 46 % menší, o 42 % lehčí a na 100 % vytvořený pro poslech hudby. Hudební soubory jsou podporovány v několika formátech včetně MP3. Je pro ně připravena interní paměť o kapacitě 8 GB. Skladby do přehrávače z vašeho počítače přenesete pomocí speciálního kabelu s 30pinovým konektorem pro rozhraní iPodu a USB konektorem pro PC či Mac. Dokovací rozhraní doplňuje výstup na sluchátka, která jsou součástí balení.


Cena: 1 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Audio-video, foto 

Audio-video, foto
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?