přeskočit na obsah


 
 
 

NOBO Nástěnné projekční plátno 200 x 151 cm

Dne: 16.01.2015 vložil Petr Göth

         
 

Prodám nové nerozbalené NOBO Nástěnné projekční plátno 200 x 151 cm. Nevyužitý dárek dodaný ke zboží. Nejlépe osobní odběr, nebo způsob možné dopravy po domluvě.
Plátno NOBO patří mezi roletová plátna, která jsou vhodná pro montáž na stěnu i strop. Díky jasnému, matně-bílému povrchu bude zajištěn ostrý obraz s veškerými detaily, které jsou dobře viditelné. Základem je terylenová látka tloušťky 0,45mm, na přední části je bílý materiál na bázi PVC a okraje jsou vyrobeny z polyuretanové pryskyřice. Plátno je formátu 4:3 a má rozměry sledovací části 1950 x 1463 mm.


Cena: 1500 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 603762955 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Audio-video, foto 

Audio-video, foto
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?