přeskočit na obsah


 
 
 

Som slovenský dodávateľ a ponúkam MDMA-Extázu.

Dne: 25.07.2015 vložil Robert Pičus Kalinák

         
 

Značka:

Model:

Rok výroby: 2015

Najeto km: 1


********

Som slovenský dodávateľ a ponúkam MDMA-Extázu.
Dodanie balíčku do 10 dní.

5x Yellow Warner Brother's 200mg MDMA (60€)
5x UPS 275mg MDMA VERY STRONG! (50€)
5x XTC MDMA Purple 143mg (40€)
10x Blue Cherry XTC Tablet 220mg MDMA (50€)
10x Pink Domino Ecstasy Pills 200mg MDMA (45€)
10x XTC MDMA Purple 143mg (40€)

Extaza@mail2tor.com

********

Som slovenský dodávateľ a ponúkam Pervitín.

10 Gramov (80€). 100 Gramov (600€). 1000 Gramov (5200€)
Dodanie balíčku do 10 dní.

Pervitin@mail2tor.com

********

Som slovenský dodávateľ a ponúkam hnedý Heroín najvyššej kvality.

1 Gram (80€). 5 Gramov (300€). 10 Gramov (500€).
Dodanie balíčku do 10 dní.

Heroin@mail2tor.com

********

Som slovenský dodávateľ a ponúkam bieli Kokaín najvyššej kvality.

1 Gram (150€). 5 Gramov (600€). 10 Gramov (1000€).
Dodanie balíčku do 10 dní.

Cocain@mail2tor.com

********

Som slovenský dodávateľ a ponúkam Hašiš najvyššej kvality.

10 Gramov (80€). 50 Gramov (300€). 100 Gramov (560€).
Dodanie balíčku do 5 dní.

Hashish@mail2tor.com

********

Som slovenský dodávateľ a ponúkam Kanabis-Marihuanu najvyššej kvality.

10 Gramov (80€). 50 Gramov (340€). 100 Gramov (650€).
Dodanie balíčku do 5 dní.

Kanabis@mail2tor.com

********

Pervitin@mail2tor.com
Heroin@mail2tor.com
Cocain@mail2tor.com
Hashish@mail2tor.com
Kanabis@mail2tor.com
Extaza@mail2tor.com

********


Cena: 40 Kč


Kraj:
Slovensko


Telefon:



 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 




Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
LAND ROVER JAGUÁR Servis aut Nejlevnější autopůjčovna Praha
 

Auto-moto, lodě 

Auto-moto, lodě
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?