přeskočit na obsah


 
 
 

Prodám mobilní klimatizační jednotku.

Dne: 29.07.2008 vložil Karel Tomek

         
 

Mobilní klimatizační zařízení KC-35Y je malý přístroj, který dokáže udržovat teplotu a vlhkost v místnosti. Jeho vlastnosti umožňují jeho snadné použití za různých podmínek v různých místnostech. Je vybaven také sadou funkcí, mezi které patří chlazení, vytápění, odvlhčování a ventilace.

Tento přístroj byl zkonstruován speciálně pro použití v domácnostech, kancelářích atd. Ve srovnání s jinými jednotkami se stejným chladicím výkonem je velmi kompaktní. Má zvláště nízkou spotřebu energie a hlučnost.

Původní cena 10 990 Kč. Nyní 5.000 Kč.


Cena: 5000 Kč


Kraj:
Vysočina kraj


Telefon: 604213248 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Bílé zboží, domácnost 

Bílé zboží, domácnost
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?