přeskočit na obsah


 
 
 

Mobilní klimatizaci Einhell NMK 2700 E New Generation

Dne: 07.07.2012 vložil Ladislav Petráš

         
 

Prodáme málo používanou Mobilní klimatizaci Einhell NMK 2700 E New Generation Tato mobilní klimatizace vytváří příjemné vnitřní prostředí. Chlazení a odvlhčení v jednom. Jednotka je sestavena a připravena k použití, stačí připojit hadici odváděného vzduchu a je to. Veškerá operační nastavení (vč. zapnutí a vypnutí klimatizace) mohou být pohodlně měněna pomocí tlačítek nebo dálkového ovladače. Regulace pomocí termostatu zaručuje dobře vyvážené prostředí. Tento model je vhodný pro místnosti o celkové ploše max.
80 m3 Funkce: - LCD-Displej s podsvícením - Oblast použití pokojová teplota: +18°C až +30°C - Rychlost ventilátoru: 3-nastavení - Nastavení ovládání (funkce): automatická, chlazení, ventilátor - Funkce \"swing\" = automatické vertikální přestavení lamel - Doba provozu: 0,5 až 24 h, nepřetržitý provoz - Za/vypínač kompletní balení, krabice, d. ovládání, hadice, vedení.


Cena: 4000 Kč


Kraj:
Jihočeský kraj


Telefon: 721992133 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Bílé zboží, domácnost 

Bílé zboží, domácnost
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?