přeskočit na obsah


 
 
 

Plně automatický kávovar Espresso AEG CP 2500 z www.medicaldevices.cz

Dne: 25.06.2008 vložil Tomáš Tuma

         
 

Prodám plně automatický kávovar - Espresso AEG CP 2500 z www.medicaldevices.cz od společnosti Medical Devices s.r.o. Používaný na výstavách, po repasi firmou AEG, 1 rok záruka. Možnost použití i mleté kávy, automatické bezpečnostní vypínání, integrovaný mlýnek na zrnkovou kávu s kvalitním kuželovým ústrojím, zepředu odnímatelná nádržka na vodu, odkapávací miska a mřížka, možnost předehřátí šálků, inovovaná elektronika -> vyšší spolehlivost, výkonnější soustava na mletí -> rychlejší provoz. Barva černá.

Poskytnu veškeré informace a dokumentaci. Cena levně 7900Kč, původní cena 17999,-Kč. Zašlu nerozbalený i na dobírku po celé ČR.


Cena: 7900 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 777772095 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Bílé zboží, domácnost 

Bílé zboží, domácnost
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?