přeskočit na obsah


 
 
 

Myčka nádobí Siemens SF25M850EU – TOP STAV

Dne: 06.11.2012 vložil Daniel

         
 

Prodám tuto myčku v super stavu, zcela nová – reálně pouze párkrát v provozu! Nechali jsme si dělat novou kuchyň a do ní jsme museli dát novou vestavěnou myčku. Tuto již bohužel nevyužijeme.
Má 5 mycích programů: intenzivní 70°C, normal 65 °C, Eco 50°C, rychlý 45°C, předmytí, Auto 3in1: automatické přizpůsobení mycímu prostředku, Aqua Stop se zárukou, a display: elektronická časová předvolba 1–19 hod., elektronický ukazatel zbytkového času v minutách.
Barva – stříbrnošedá nerez. Odnímatelná horní deska. Velmi tichý provoz.
Rozměry: šíře 45 cm, výška 85 cm, hloubka 60 cm. Energetická třída A, spotřeba el. energie 0,8 kWh. Odložený start, ochrana proti přetečení, počet sad nádobí – 9.
Možno osobně vidět, na požádání zašlu více fotek.
Za kvalitu i originalitu ručím!
Původní cena: 21 163 Kč, nyní: 7000 Kč, sleva možná – při rychlém jednání.


Cena: 7000 Kč


Kraj:
Středočeský kraj


Telefon: 606292747 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Bílé zboží, domácnost 

Bílé zboží, domácnost
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?