přeskočit na obsah


 
 
 

LED žárovka E27 corn

Dne: 01.09.2013 vložil Miroslav Kosinka

         
 

LED žárovka 9W corn E27 820lm nahradí 85w cena 210kč


50 000 hodin životnost

úhel svítivosti je 270 stupňů

Nehřeje a je vhodná k dětem do pokojíčku.

Neobsahuje rtut a neprodukuje UV záření.


Běžně dosahují úspory energie až 90 % a disponují okamžitým náběhem na 100 % jejich výkonu..Díky využití moderního proudového měniče je světelný výkon stabilní a plynulý.

Barva světla je jako klasická žárovka, může být použita jako hlavní osvětlení za předpokladu,že vzdálenost k osvětlovaným plochám nepřesahuje 2 m.


Žárovka může být použita ve venkovním prostředí až do -15, ale neměla by být vystavena přímým povětrnostním vlivům. Hodí se pro všechny typy svítidel i lustrů jak v interiéru tak venkovním prostředí.


Při koupi 10ks a více a platbě předem doprava zdarma.


poštovné 70kč, dobírka 125kč


Cena: 210 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 604269449 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Bílé zboží, domácnost 

Bílé zboží, domácnost
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?