přeskočit na obsah


 
 
 

parní trouba

Dne: 04.11.2015 vložil Josef Rössler

         
 

Vaření v parní troubě PT-5110 Vitastyle představuje moderní a zdravý způsob přípravy jídla a je vynikajícím řešením pro toho, kdo ocení znamenité výsledky jak v intenzitě chuti, tak v zachování maximální nutriční hodnoty připravených pokrmů.

Parní trouba je ideálním řešením pro přípravu dětských pokrmů, které si při přípravě v parní troubě zachovávají tolik potřebné vitamíny a minerální látky. Příprava většiny jídel v parní troubě Vitastyle nevyžaduje použití tuku a různých dochucovadel, takže pokrmy jsou velmi lehce stravitelné.

Použití parní trouby je překvapivě všestranné, lze v ní připravit polévky, maso, ryby, zeleninu, vegetariánská jídla, knedlíky, rýži, ovoce i dezerty.

Kouzlo parní trouby PT-5110 Vitastyle spočívá v tom, že potraviny vařené v páře se nelouhují ve vodě, jako při běžném vaření a zachovají si tak svou intenzivní a přirozenou chuť.

Funkčnost parní trouby PT5110 Vitastyle je obohacena také možností kombinovat parní vaření s grilem, čímž dosáhneme oblíbeného křupavého a voňavého výsledku, bez kterého si některá jídla nelze představit (křupavé kuře, hranolky).

Další velmi ceněnou funkcí této parní trouby je rozmrazování. Pára rozmrazuje potraviny přirozeně šetrně a při poměrně nízké teplotě, navíc nedochází ani při časově delším rozmrazování k vysušování potravin a snižování jejich šťavnatosti.

Vaření v parní troubě PT 5110 Vitastyle je nejen zdravé, ale také snadné, pohodlné a bezpečné.

Nádoby na vaření se používají běžné, jako do klasické trouby a díky nerezovému provedení se parní trouba velmi snadno udržuje a čistí.

Nastavení jednotlivých programů je přehledně zobrazeno na světelném displeji, včetně možnosti nastavení denního času, dále ukazatele času přípravy a aktuálního stavu vody v zásobníku.

Parní trouba PT5110 Vitastyle je také vybavena akustickou signalizací, dětským zámkem a bezpečnostním uzavíracím systémem dvířek.

Tento moderní výrobek značky Concept nejenže zpříjemní a obohatí Vaši práci v kuchyni, ale díky němu se představíte i jako výborní hostitelé. Darujte sobě i svým blízkým kousek zdraví.Nastavení teploty:

Pára: 70 – 100°C

Gril: 120 – 200°C

Pára: + gril: 120 – 200°C

Rozmrazování: 55 – 65°C

Objem zásobníku na vodu: 1 l
Typ: Stolní
Funkce: pára, gril, pára gril, rozmrazování
Ovládání: elektronické-tlačítkové
Celkový příkon: 1850 (W)
Gril/infragril: Ano
Počet programů: 22
Objem: 26 (l)
Časovač: Ano
Příslušenství: 2x rošt, plech, plech pro odkapávání tuku a šťávy, držák na vytahování plechu
Výška: 32.90 (cm)
Šířka: 51.50 (cm)
Hloubka: 41.50 (cm)
Hmotnost: 12.4 (kg)


Cena: 3990 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 736540857 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Bílé zboží, domácnost 

Bílé zboží, domácnost
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?