přeskočit na obsah


 
 
 

Přijmu ATRAKTIVNÍ KÁMOŠKU - V.I.P. společnice

Dne: 17.04.2014 vložil Anges de l'amour

         
 

Zapomeň na ranní vstávání.. na směny, čekání na výplatu, apod. NESMYSLY... Měj VOLNO KDY CHCEŠ a $DENNĚ HOTOVOST$!! Za pár dní si vyděláš, co jinde za měsíc.
Tak hod falešné předsudky za hlavu, stan se High - Class Lady a změn svůj život k lepšímu :)Jsi ŠTÍHLÁ, ATRAKTIVNÍ, SPOLEHLIVÁ slečna, ve věku 18 - 26 let? Nabízím Ti
příjemnou spolupráci BEZ INVESTIC - ŽÁDNÉ PRAVIDELNÉ DOCHÁZENÍ, ŽÁDNÉ VYSEDÁVÁNÍ - BUD
klidně NA TEL, vybavení HNED ZAČÍT, klientela NA ÚROVNI, kadeřnice, stylistka, řidič -
O ROZSAHU SLUŽEB a JAKÉMU KLIENTOVI BUDEŠ RÁDA SPOLEČNICÍ ROZHODUJEŠ SAMA - ŽÁDNÝ CLUB, apod.!! Láká Tě bohémský život? Třeba jen nakoukni.. a zjisti, jak vypadá svět pravé dámy Anges de l'amour :) Můžeš být odkudkoliv, ubytování zdarma samozřejmostí, více na mailu, na spolupráci se těší Káta/Plzen :)


Kraj:
Celá ČR


Telefon:



 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 




Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?