přeskočit na obsah


 
 
 

Skladník- brigádník či na zkrácený úvazek Brno

Dne: 13.11.2017 vložil Rousová

         
 

Hledáme flexibilního člověka pro práci občasnou výpomoc ve skladu. Brigáda nebo zkrácený úvazek. Nejednalo by se o pevnou pracovní dobu, ale o práci podle aktuální potřeby při naskladnění a vyskladnění. Vhodné i pro důchodce, nejlépe z Brna Slatiny, nebo okolí. Práce zahrnuje manipulaci se zbožím na paletách s využitím paletového vozíku, balení a štítkování krabic.

Vyžadujeme: zodpovědnost a časovou flexibilitu

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, kontaktujte nás prosím výhradně emailem, zašlete nám svůj životopis na tuto e-mailovou adresu: rousova.v@vitg.cz

Naše firma (kanceláře i sklady) se nachází ve Slatině na ulici Hviezdoslavova 29.

Další pozice, které nabízíme, najdete zde: http://forfuture.cz/index.php/volne-pozice


Cena: 100 Kč


Kraj:
Jihomoravský kraj


Telefon: 605466505 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?