přeskočit na obsah


 
 
 

Nový projekt - nové možnosti.

Dne: 22.02.2017 vložil Vladimir Velhuda

         
 

Využívám skvělý výdělečný darovací systém, kde stačí investovat pouze 0.032 btc (tj.asi 900 kč podle kursu) a Vaše zisky Vám budou vypláceny vždy a to každý měsíc.

Mám ale jednu podmínku. Abyste dosáhli zmiňovaného měsíčního příjmu, musíte dodržovat veškeré postupy, které Vám sdělím, a těch se musíte držet a to i z časového hlediska. Pokud se rozhodnete, že se do zmiňovaného systému přidáte a nebudete dodržovat přesné postupy, aby Vám systém vydělával měsíčně, okamžitě s takovým člověkem končím spolupráci a z tohoto systému ho vyřadím! Nabízený systém má pár kroků které musite dodržet a stojí Vás pouze 0.032 btc Žádné další peníze, nebo poplatky neplatíte. Pak už jenom vyděláváte.

Určitě znáte pár jmen, jako je např. Ivo Toman, Robert Kiyosaki a spousta jiných mentorů. Uznávám, všichni mají možná pravdu. Každý z nich radí, jak vydělat hodně peněz, ale pravdou zůstává pouze fakt, že vydělávají pouze oni, ale jak mají vydělávat peníze všichni ostatní o tom ani zmínka, protože vše vysvětlují pouze abstraktně.

Já lidem nabízím vždy přesné postupy, aby vždy dosáhli svých výdělků.

K tomu, abyste mohli provozovat tento výdělečný systém, budete potřebovat:
- internet
- tablet, notebook, nebo aspoň stolový počítač
- dodržovat přesný postup, který Vám zašlu

Pozor! Kdy a jak se o tomto systému můžete podělit se svým okolím, nebo se známýma, Vám pošlu v přesném časovém postupu. V opačném případě nemá smysl ani začínat, protože pak nevyděláte ani korunu!

Pokud tedy máte zájem rozšířit své příjmy a vstoupit do výdělečného systému, který Vás bude stát pouze 0.032 btc (tj.asi 900 kč podle kursu) a Váš měsíční příjem ve výší několika tisíců kč. za 4, maximálně 5 týdnů (o kterém se nedozví exekutor), neváhejte mě kontaktovat.

Jedná o Americkou společnost. Budete mít přístup do své virtuální kanceláře, kde budete vidět veškeré své příjmy a vůbec veškeré potřebné aktivity. V tomto systému lze svolit i jazyk, takže budete všemu rozumět. A co je na tomto systému nejlepší? Váš vybudovaný zisk se může dědit.

Tuto příležitost nabízím pouze lidem, kteří mají seriozní zájem.Vyhrazuji si právo komunikovat a sdělit podrobné informace pouze vážným zájemcům.
Nespolupracuji s lidmi, kteří se neumí představit, s lidmi skryté identity, falešné přezdívky nebo vymyšlené Nicky.
Máte-li o tuto nabídku zájem a chcete začít vydělávat, neváhejte mě kontaktovat.


Cena: 70030 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?