přeskočit na obsah


 
 
 

Brigáda pro Studenty nebo Maminky na MD - od 80,-/hodinu – Praha 10 OC Štěrboholy

Dne: 04.11.2016 vložil Dominika Drápalová

         
 

Potřebujete si přivydělat? Chcete patřit do skvělého týmu ve stále rostoucí společnosti? Chcete mít možnost plánovat si směny podle svých časových možností? Brigádu s množstvím bonusů, příplatků a příspěvkem na dopravu? Pak hledáme právě VÁS! Předchozí zkušenosti nejsou třeba.

Pro restauraci KFC Praha 10 – Obchodní centrum Europark Štěrboholy hledáme do týmu nové lidi na brigádu, zkrácený i plný úvazek s možnostmi vlastního plánování směn. Práce vhodná pro KAŽDÉHO, zejména pro Studenty a Maminky na Mateřské dovolené...

Nabízíme zaškolení (netřeba předchozích zkušeností), nástupní mzdu 80-90/hod+ bonusy, navíc příspěvek na dopravu, možnost zvýšení mzdy již po odpracování zkušební doby, 10% příplatek víkendové hodiny, možnost flexibilního plánování směn dle časových požadavků, slevu na stravování v KFC a Starbucks, dotované stravné, pravidelné hodnocení pracovního výkonu, možnost zvýšení mzdy již po 3 měsících a možnost dalšího kariérního růstu.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat denně od 8:00 do 22:00 na:
mob. 776237725 (Dominika Drápalová), 733701380 (Matěj Seemann)
e-mail: dominika.drapalova@amrest.eu


Cena: 80 Kč


Kraj:
Hlavní město PRAHA


Telefon: 776237725



 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 




Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?