přeskočit na obsah


 
 
 

Brigáda/Vedlejší pracovní poměr v restauraci KFC OC Chodov

Dne: 06.05.2017 vložil Samantha Vajdová

         
 

Hledáš dlouhodobou brigádu nebo vedlejší pracovní poměr? Máš v sobě spoustu pozitivní energie, kterou chceš předávat dále? Očekáváš možnost plánování směn a stálou finanční odměnou? Hledáme člověka, který se chce přidat do skvělého týmu v KFC OC Chodov. Jsi to ty? Přidej se do našeho týmu! Nastoupit můžeš ihned. V případě zájmu, nám napiš nebo nás můžeš jednoduše navštívit v naši restauraci KFC v OC Chodov.
Těšíme se na Tvoji reakci!

Co očekáváme:
spolehlivost a odpovědnost
pracovitost a odpovědný přístup
optimistu a energickou osobnost
týmového hráče

Co nabízíme:
Nabízíme brigádu v příjemném prostředí přátelského týmu, hodinovou mzdu, příplatky za víkendy, svátky, podíl na spropitném pro všechny na restauraci, příspěvek na stravné, slevy ve značkách společnosti AmRest, možnost karierního růstu a mnoho dalších motivačních odměn.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat denně od 8:00 do 22:00 na:
mob.tel: 724611093
e-mail: 203130@amrest.eu

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů uvedených v něm, pro účely náboru zaměstnanců dle zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů.


Cena: 75 Kč


Kraj:
Hlavní město PRAHA


Telefon: 724611093 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?