přeskočit na obsah


 
 
 

Brigáda - Prodavač/ka, Příprava produktů v OC Chodov – od 75,-/hod

Dne: 14.07.2017 vložil Samantha Vajdová

         
 

Chcete se přidat k nejlepšímu pracovnímu týmu? Hledáte brigádu či přivýdělek, kdy si budete práci plánovat podle sebe? Chcete využívat jistotu hodinové mzdy, řadu příplatků, bonusů a odměn? Potřebujete práci, kde od Vás nebudeme očekávat předchozí zkušenosti?

Tak je tato nabídka právě pro Vás!

Nově otevřená restaurace KFC Chodov - Obchodní centrum hledá nové členy do týmu na pozice Pokladní či Přípravy produktů. Nabízíme nadstandardní nástupní mzdu od 75-90Kč/hod. Možnost navýšení mzdy ihned po odpracování zkušební doby. Navíc 10% příplatek za víkendové hodiny, 100% za svátky, bonusy, slevu na stravování v KFC, Burger King a Starbucks, dotované stravné, pravidelné hodnocení a možnost kariérního růstu.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na:
mob. 724611093
e-mail: 203130@amrest.eu
Nebo přímo v restauraci KFC OC Chodov, Roztylská 2321/19, Praha 4


Cena: 80 Kč


Kraj:
Hlavní město PRAHA


Telefon: 7244611093 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?