přeskočit na obsah


 
 
 

Wellness konzultant

Dne: 07.03.2016 vložil Vojtěch Zeman

         
 

Přijmeme 3 šikovné a spolehlivé nové kolegy do Nutričního centra v Brně pro pozici konzultant.

Náplní práce je péče o klienty v oblasti wellness. Je možné zaměření buď na výživu - analýzy skladby těla, sestavování výživových plánů, zákaznický servis. Nebo na ošetřování pleti - péče o pleť, čistě přírodní kosmetikou bez parabenů a sulfátů, zákaznický servis. Je možné se zaměřit na obojí.

Můžete pracovat na HČ i VČ, minimálně však 8 hodin týdně (výdělek od 10000 Kč). Pracovní doba je flexibilní - možno pracovat i při studiu nebo MD. Vzdělání v oboru výživy není podmínkou, poskytujeme komplexní zaškolení.

Požadavky jsou věk minimálně 18 let, ochota učit se a pracovat s lidmi, aktivní přístup k práci, zájem o zdravý životní styl nebo sport, komunikativnost.

Životopisy zasílejte na nutricnistudio.prace@gmail.com


Cena: 10000 Kč


Kraj:
Jihomoravský kraj


Telefon: 775304377 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?