přeskočit na obsah


 
 
 

Super přivýdělek-práce na doma

Dne: 10.01.2010 vložil Tomáš Smilovský

         
 

Popis nabídky:
Tato práce je založena na rozesílání, skládání a balení letáků s informacemi do nadepsaných obálek, které obdržíte spolu s adresami.
Práci vykonáváte v klidu a pohodlí vašeho domova.Tuto práci může provádět každý, kdo již dosáhl věku 15ti let.Práce je vhodná i pro studenty, rodiče na mateřské a důchodce. Nebudete hradit známky, ani žádné potřebné věci k této práci. Váš plat, vám bude posílán poštou a bude záležet jen na vás, jak budete snaživí
Jako vstup se hradí 50Kč - je to důkaz, že máte o tuto práci zájem a můžeme s vámi počítat.(Je nám velmi líto, že po Vás musíme tento poplatek chtít, ale je to jediné, co musíte do této práce vložit, potom již nic neplatíte a věřte, že vám to bude několikanásobně vráceno) Po zaslání reg. kupónu, poplatku a prázdné obálky, Vám bude následně odeslán materiál, se kterým budete pracovat. Kontaktujte na níže uvedeny e-mail a budou vám zaslány informace o této práci.(tomas.smil@seznam)


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 737 966 589 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?