přeskočit na obsah


 
 
 

Stáže ve Španělsku,

Dne: 23.10.2012 vložil Animafest

         
 

Jmenujeme se Animafest group a jsme lidským zdrojem pro více než 300 hotelů ve Španělsku. Toto léto 2012 jsme vybrali 89 studentů z růzých středních škol v česku. Naše oddělení vybírá pro studenty vhodnou stáž v našich hotelech. Nabízíme pracovní pobyt v těchto oblastech: Zábava, restaurace, kuchyně, marketing, management.

Vzhledem k tomu, že dnešní svět je velmi mezinárodní nabízíme vaším studentům velkou příležitost, jak získat cit pro zahraniční vztahy, poznat novou kulturu, naučit se nový jazyk atd.

Naše hoteli jsou připraveny poskytnout ubytování, jídlo zadarmo a plat až 300 euro/měsíčně.


Těšíme se na vaší spolupráci.Prosíme, abyste nám dal vědět, pokud jste obdržel tento e-mail s případnými dalšími dotazy neváhejte se na nás obrátit.


S pozdravem


Kraj:
Celá ČR


Telefon: +34 93 765 39 69 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?