přeskočit na obsah


 
 
 

Obchodní asistent/ka

Dne: 16.06.2015 vložil Markéta Kafková

         
 

STUDENTE, pozor!! Máme pro tebe SUPER FLEK/BRIGÁDU. VÝPLATA TÝDNĚ!!!!! Jsme obchodní společnost a přijmeme studenty i absolventy na pozice obchodní asistent - vedoucí týmu. Náplň práce prezentace, uvedení výrobků na trh, komunikace se zákazníky, prodej, reklama.
Požadujeme příjemné vystupování, komunikativnost a pozitivní přístup k práci.
Stálý plat + odměny (20 – 50.000.-Kč), kariérní postup, zaškolení zdarma, firemní bonusy, dlouhodobou spolupráci i mimo letní sezónu. Zaujala tě tato nabídka a máš zájem být součástí našeho týmu?Chceš si skutečně vydělat velké peníze? Volej
776 603 332 nebo pošli životopis na email jamanick@jamanick.eu .


Cena: 20000 Kč


Kraj:
Olomoucký kraj


Telefon: 776603332 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?