přeskočit na obsah


 
 
 

Garmin nüvi 770

Dne: 25.06.2008 vložil Martin Slavík

         
 

Původní cena 13.601,-Kč . Prodám za 10.000,-Kč, vč. původní účtenky, tudíž přístroj je v záruce. Používaný pouze jeden týden, v bezchybném stavu!

Garmin nüvi 770 je navigační přístroj z nejvyšší série navigačních přístrojů řady "nüvi". Kombinuje GPS navigaci, digitální cestovní pomocník, MP3 přehrávač, prohlížeč fotografií a bluetooth hands free (seznam kompatibilních telefonů), vše v těle jediného kapesního přístroje. Model nüvi 770 je pokračováním velice úspěšné řady přístrojů nüvi 670/670FM, oproti kterým má dokonalejší, integrovanou GPS anténu bez vyklápění, rozšířené funkce plánování navigační trasy a možnost záznamu historie projeté trasy. I přes řadu nových funkcí si nüvi 770 zachovává mimořádně jednoduché ovládání, aktivní (napájený) stojánek, integrovaný přijímač aktuálních dopravních informací, FM vysílač pro bezdrátové propojení s autorádiem, extrémně jasný displej nebo navigační mapy s pokrytím 40 zemí Evropy (včetně 100% pokrytí ČR, Slovenska, Polska, Maďarska, Slovinska a turistických oblastí Chorvatska).

Nüvi 770 patří mezi přenosné přístroje, které jsou schopny nabídnout funkci „dynamické navigace“ ( v ceně balení je obsažen RDS-TMC přijímač). Funkce dynamické navigace umožňuje se během navigace vyhnout místům s hustým dopravním provozem (kromě západní Evropy je toto vysílání od července 2005 nově dostupné bezplatně i na území Prahy a ČR). Funkce dynamické navigace je využitelná s mapami formátu CityNavigator NT, které navigace používá.Jako doplněk navigačních funkcí jsou pro uživatele přístrojů Nüvi k dispozici další vestavěné funkce pro usnadnění cestování: MP3 přehrávač, Audio knihy (Audible.com), prohlížeč fotografií, cestovní hodiny (včetně časových zón), převodník cizích měn, převodník jednotek a kalkulátor. Jako dodatek je k přístroji možné dokoupit softwarové balíky s jazykovými nebo cestovními průvodci.I přes širokou nabídku vestavěných funkcí nabízí přístroje extrémně jednoduché, intuitivní ovládání pomocí dotykového displeje a minimální nároky na technickou zdatnost uživatele. Přístroje jsou vybaveny kromě vlastní paměti navíc slotem na standardní SD datové karty. Pro nahrávání dat do paměti přístroje nebo na datové karty není potřeba instalace jakéhokoliv ovladače, jak přístroj, tak i datová karta se hlásí po připojení k PC jako samostatné disky (není nutné instalovat speciální sw vybavení, používat speciální stojánky u PC nebo provádět synchronizaci jako v případě PDA).Modely značky GARMIN jsou vybaveny novou generací extrémně citlivých GPS přijímačů SiRF III, které jsou schopny přijímat GPS signál i v automobilech s vyhříváním čelního skla nebo s pokovenou antireflexní vrstvou, kde by jinak přístroj vyžadoval připojení externí antény.Přístroje řady nüvi jsou tak lehké, že je bez přemýšlení vezmete s sebou do kapsy nebo kabelky při parkování automobilu. A pokud již máte přístroj s sebou, nic Vám nebrání jej mimo automobil použít v ruce, na kole nebo na houbách. Model nüvi 770 je vybaven FM vysílačem, který umožňuje naladit navigaci na autorádiu vašeho vozu a poslouchat nejen hlášení manévrů, ale i např. vaši oblíbenou hudbu přes výkonnější reproduktory vozu.Klady modelu Nüvi 770:multimediální přístroj (MP3 přehrávač, flash disk, bluetooth hands free (seznam kompatibilních telefonů), prohlížec fotografií, cestovní průvodce, atd.)

vysoce citlivá technologie příjmu GPS signálu SiRF III

předehrané uliční navigační mapy západní Evropy CityNavigator Europe NT 2008

hlasová i textová navigace v českém jazyce

možnost dynamické navigace (TMC)

cena přístroje včetně podrobné turistické navigační mapy ČR Topo Czech použitelné v navigaci i na PC

rozšířené funkce plánování trasy (možnost vkládání průjezdních bodů, optimalizace řazení průjezdních bodů, ukládání tras, možnost plánování tras na PC)

ukládání historie projeté trasy

interní paměť 4GB

vejde se do kapsy

ovládání pomocí širokoúhlého dotykového displeje s úhlopříčkou 11 cm

integrovaný přijímač RDS-TMC dopravních informací

přístroj podporuje funkci automatického výpočtu trasy (autorouting)

Zápory modelu Nüvi 770:přístroj není odolný vůdči vodě

Vlastnosti modelu Nüvi 770 :Přesnost určení polohy: 7-10 m nebo méně při normálním režimu GPS, WASS/EGNOS kompatibilita

Technologie pro příjem GPS signálu : SiRF III nabízející vynikající citlivost

Rozměry přístroje: 124 x 74 x 23 mm

Displej: širokoúhlý barevný dotykový TFT displej 16:9,vysoce jasný, s úhlopříčkou 10,92 cm, rozlišení 480 x 272 pixelů

Hmotnost: 190 g

Vodotěsnost: přístroj není odolný vůči vodě

Body a naplánované trasy: neomezený počet bodů (omezení kapacitou vnitřní paměti), ukládání navigačních tras

K dispozici je 13 evropských jazyků včetně češtiny

Mapová paměť: interní volná cca 500 MB, externí přes datové karty SD

Podpora automatického výpočtu trasy křižovatku po křižovatce (autorouting)

Komunikační rozhraní: USB

Integrovaný mikrofon a reproduktor

Bluetooth, funguje jako hands free sada s kompatibilními mobilními telefony (seznam kompatibilních telefonů)

zabudovaný FM vysílač - možnost naladit navigaci na autorádiu vašeho vozu

Hlasový výstup: podpora české hlasové navigace, výstup přes vestavěný reproduktor

Baterie: vnitřní LiIon akumulátor s přímým dobíjením z externího napájení

Životnost baterií: do 4 hodin při použití GPS, až 12 hodin bez použití GPS

Externí zdroj : 12 V pomocí kabelu do cigaretového zapalovače


Cena: 10000 Kč


Kraj:
Hlavní město PRAHA


Telefon: +420602727962 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Mobily, navigace 

Mobily, navigace
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?