přeskočit na obsah


 
 
 

Vasco Translator Premium 5

Dne: 24.04.2016 vložil Ladislav Fríc

         
 

NOVÝ Vasco Translator Premium 5" Pokročilý překladač řeči zakoupen v začátkem března 2016. Dostal jsem k narozeninám dva. PC:8449,-Kč

Podrobný popis viz odkaz

https://www.elektronicke-prekladace.com/prekladace-reci-a-textu/164-vasco-translator-premium-5-5903111339197.html

Více informací


Vasco Translator Premium 5" to je zařízení nejvyšší třídy, které rozeznává řeč a překládá dokonce i dlouhé, komplikované texty do více než 30ti jazyků. Perfektní výslovnost přeložených vět umožňuje pohodlnou komunikaci na každém místě kdekoliv na světě. Díky efektivitě, rychlosti a také díky jednoduchému a intuitivnímu ovládání, je zařízení oceňované mnoha zákazníky po celém světě včetně záchranářů, vojáků, ozbrojených sil a úřadů mnoha evropských zemí.Jak funguje?


Vasco Translator Premium 5" je nejpokročilejší elektronický překladač řeči dostupný na trhu, který je vybaven novodobým systémem rozeznávání řeči. Zařízení rychle a bezchybně rozeznává kontext věty, idiomy, technická, obchodní a lékařská slovíčka. Stačí zvolit jazyk a větu buď libovolné slovo vyslovit, nebo do překladače napsat.

Rozeznávání řeči


Funkce rozeznávání řeči je dostupná ve více než 30ti jazycích.

Konverzace


Vasco Translator Premium 5” má vestavěnou aplikaci, která umožňuje vést pohodlnou konverzaci mezi dvěma osobami, které mluví odlišnými jazyky. Všechna vyjádření jsou archivována a můžete je v libovolné chvíli přečístJednoduchost ovládání


Vasco Translator Premium 5" nevyžaduje žádné konfigurace ani nastavení. Po obdržení zboží ho stačí rozbalit, zapnout jedním tlačítkem a začít překládat!

Výslovnost


Perfektní výslovnost přeložených slov a vět způsobuje, že zařízení Vasco Translator Premium 5" je lídrem mezi elektronickými překladači. Klikněte na zvolenou vlajku a zkontrolujte kvalitu výslovnosti, kterou zaručuje překladač Vasco.Aktualizace


Zařízení využívá nejvíce pokročilou technologii a překladatelskou technologii firmy Microsoft. Překladač si umí poradit i se složitými větami – kvalita překladů je dobrá a zcela srozumitelná i v případě gramatických chyb. Software přístroje je neustále zdokonalován a aktualizace softwaru se instaluje automaticky a vždycky zdarma.

Náš názor


Vasco Translator Premium 5" to je výjimečný přístroj umožňující komunikaci po celém světě. Zařízení je pomocníkem také pro osoby, které se cizí jazyky učí. Perfektní překladač textu i řeči pomáhá intuitivní a přirozené formě výuky jazyka.

Výhody

◾Rozeznává a překládá vyslovené věty
◾Skvělá výslovnost
◾Mnohojazyčná dotyková klávesnice
◾Dobře si radí s idiomy a odbornou slovní zásobou
◾Možnost vést rozhovor mezi dvěma osobami
◾Databáze slov, frází a vět užitečných během cestování

Další funkce

◾Převodník měn
◾Kalkulačka
◾Převodník mír, hmotnosti, rychlosti, tlaku, teploty a objemu

Technický popis

◾Displej: 5”, IPS, HD LCD 1280*720
◾Procesor: MT6735P QUAD CORE 1.0GHz
◾Paměť RAM: 16 GB
◾Paměť ROM: 8 GB
◾Baterie: lithium-iontová 2200mAh
◾Vstup USB: Micro USB
◾Vstup na sluchátka: 3,5 mm
◾Rozměry: 144.3*71.7*8.0 mm
◾Hmotnost: 143 g

Připojení


Překládání a rozeznávání řeči pomocí sítě WiFi je neomezené a je zdarma. V dnešní době jsou internetové sítě WiFi dostupné již v každém evropském turistickém městě, v restauracích a na letištích. Pokud přístroj najde v dosahu veřejnou síť WiFi, připojí se k ní automaticky, bez nutnosti jakéhokoliv nastavení.

Pokud není síť WiFi dostupná, přístroj automatický bude využívat síť GSM prostřednictvím tovární SIM karty s balíčkem dat, který stačí na přeložení cca 5000 vět. Množství stahovaných dat na překládání je minimální a tovární nabití SIM karty by mělo stačit na několik let bez nutnosti dalšího dobití SIM karty. Dobití SIM karty je možné koupit již od 625 Kč.

Vasco Translator Premium 5” byl vyroben tak, aby byly minimalizované problémy, které se mohou objevit během používání elektronických zařízení a mobilního připojení. Používaní přístroje nevyžaduje žádnou konfiguraci ani nastavení. Po obdržení přístroje ho stačí rozbalit a zapnout jedním tlačítkem!


Cena: 5999 Kč


Kraj:
Ústecký kraj


Telefon: 723773228 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Mobily, navigace 

Mobily, navigace
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?