přeskočit na obsah


 
 
 

Pordám Iphone 6S 16 Gb

Dne: 08.03.2017 vložil Daniel Krča

         
 

Prodám iphone 6 16Gb v bílém provedení. Stáří 3 měsíce, zakoupený u O2 v prosinci 2016. Stav téměř nového mobilního telefonu, jen velmi lehké oděrky na těle. Odemčený na všechny sítě. Předání osobně v Liberci, nebo zasílám na dobírku – požaduji však z důvodu špatné zkušenosti s nepřebíráním zásilek poštovné předem. Dávám možnost do 14 dnů případně mobilní telefon vrátit.

Důvod prodeje – nevyhovuje mi 16 Gb verze. Upozorňuji nato, že po cca 400 fotkách a pár videích je paměť plná! Pro mě tedy zcela nevhodný, snad ale za sníženou cenu někomu přijde vhod. Prosím pouze e-mail daniel.krca@centrum.cz

Cena 6600 Kč.


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Mobily, navigace 

Mobily, navigace
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?