přeskočit na obsah


 
 
 

Akumulační přímotopné panely HETTA

Dne: 06.09.2017 vložil Voráček Václav

         
 

Elektrický topný panel s akumulací využívá výhodných vlastností topného sálavého panelu a akumulační části. Tímto spojením se podstatně zvyšuje účinnost celého systému topení. Úspora 23 -25% oproti standardním přímotopům.
Panely jsou standardně dodávány s montážním rámem na zeď. Kolečka k panelům, popř. stojan na zvláštní objednávku. Součástí panelu je napájecí kabel 2metry. Panely nabízíme od 400 do 3000 W.
Záruka na elektrický akumulační přímotop Hetta - 30 let při instalaci naší firmou. Při individuální montáži záruka 15 let.
Dopravné při objednávce nad 10tis. Kč bez DPH zdarma. Dle rozvozního plánu firmy.
Sháníte-li stabilního obchodního partnera s více jak 20-ceti letou zkušeností v oboru, vysokou kvalitou materiálu a cenami pro české spotřebitele, jsme pro Vás správná volba!


Cena: 4958 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 485109644 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Nástroje, nářadí 

Nástroje, nářadí
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?