přeskočit na obsah


 
 
 

PRODAM LEVNE 10,1" TABLET

Dne: 29.08.2017 vložil Honor

         
 

PRODAM TABLET velikost 10,1´ je funkcni viz foto , stejne vnitrni vyb.jako Samsung /bez jmena/, ale levnejsi-vhodny na domaci pripojeni pres Wifi-Sim- a na chatu a cesty, filmy nebo pro deti na hrani ne pro nejnovejsi 3d hry a viceuloh.Vcetne obalu (foto) a nabijeciho kabelu , baterie ma vydrz 5500mAh.Pripoj Sim 3G nebo Sd carta.
Android 4.4.2.-4 jadro , Ram2GB, Rom-Pamet 16GB WiFi Google Play,prehrava Avi MP4 MKV MP3 atd Predani v Praze 849.- nebo posta cca +220kc Tel 603763642


Cena: 849 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Počítače, notebooky 

Počítače, notebooky
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?