přeskočit na obsah


 
 
 

AKCE!!! KVALITNÍ LCD TELEVIZE - VELKÉ SLEVY

Dne: 26.11.2010 vložil Radana Caletková

         
 

Je to největší internetové nákupní centrum, které nabízí více než 61 300 položek, z oddělení: hodinky, šperky a klenoty, módní doplňky, parfémy, kosmetika, zdraví, spodní prádlo, nářadí a zahrada, nábytek, elektro a sexshop.
Je to na www.cradana.prace112.cz, otevřete to a tam zadej do vyhledávače NakupniCentrum a kliknete na hledat, pod tím se ti otevře ten odkaz se samým názvem tak si jej otevřete přes kliknutí na to okýnko toho odkazu a tam naleznete vše, co potřebujete. A nebo vpravo na té stránce když otevřete jen to www.cradana.prace112.cz , tak jsem dala ze 6 obrázkových reklam, tak klikněte na reklamu s názvem nákupní centrum. I přes to se Vám to otevře.Naleznete tam vše co potřebujete.


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Počítače, notebooky 

Počítače, notebooky
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?