přeskočit na obsah


 
 
 

Toshiba Satellite

Dne: 01.10.2014 vložil Knotková

         
 

Toshiba Satellite P500-1J0

***Prodám velmi pekný herní notebook. Ve výborném stavu, používán jen doma. Bez škrábanců i těch kosmetických, nikdy nebyl opravován plně funkční. U nás už je nevyužívaný proto prodávám. Staří kolem 2let,p.c. 24.000,-
!!! Při osobním převzetí možnost slevy !!!

***Součástí: napajeci kabel, prirucka, manual...


Špičkově vybavený a výkonný herní počítač Toshiba pro občasné přenášení s řádně velkým LCD pro vychutnání grafických radovánek. Tento stylově vyhlížející notebook je designován pro náročné uživatele, kteří svůj výkonný stroj přenášejí pouze občas nebo ještě lépe převáží. Za to jim budiž odměna v podobě velkého displeje, v tomto případě displeje o úhlopříčce 18,4" TrueBrite s vysokým jasem. Na něm si užijete díky vynikající grafické kartě NVIDIA GeForce GT330M nejnovější počítačové hry ve vysokých detailech, ale také kvalitní filmovou projekci. Moderní HDMI konektor poslouží pro propojení s LCD nebo plazmovou televizí.

Pro ukládání dat je vložena dvojice rychlých pevných disků o celkové kapacitě 1 TB. V oblasti komunikace nabídne počítač klasickou i bezdrátovou síťovou kartu a Bluetooth, vše doplňuje webová kamera s mikrofonem. Oceníte také velmi kvalitní stereo reproduktory Harman Kardon.

Pod plnohodnotnou klávesnicí se skrývá inovativní dvoujádrový procesor Intel Core i5 480M s pracovní frekvencí jader v normálním režimu 2,66 GHz a v režimu Intel Turbo Boost až 2,93 GHz. Použití paměti DDR3 je tedy nejlepší možnou volbou. Paměti mají kapacitu 4 GB pro dočasné uložení velmi náročných aplikacích, ve kterých se budete moci pružně pohybovat v předinstalovaném operačním systému Microsoft Windows 7 Home Premium.


Cena: 12000 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 721296223 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Počítače, notebooky 

Počítače, notebooky
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?