přeskočit na obsah


 
 
 

Výukový program

Dne: 06.01.2010 vložil Sabina

         
 

Výukový program pro Microsoft Office!
Prodám špičkový vzdělávací program pro Excel a Word s 25% slevou oproti výrobci (www.video-office.cz). Jedná se o inovativní výukový software pro začátečníky i pokročilé, který plně nahradí i ta nejlepší školení v ceně 30 tisíc korun za méně než desetinu ceny! Vše nové a v originálním obalu.
Součástí DVD jsou kromě samotného programu také prezentace, příklady, cvičení, testy a kompletní učebnice Wordu a Excelu. Program se nemusí instalovat, proto je určen nejen k souvislému studiu, ale bezvadně funguje i jako rychlá pomoc, pokud si zrovna nevíte rady.
Volejte na 608 888 166 nebo pište na dostojak@email.cz.


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Počítače, notebooky 

Počítače, notebooky
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?