přeskočit na obsah


 
 
 

progeCAD Professional 2013

Dne: 18.02.2013 vložil SoliCAD

         
 

progeCAD Professional je špičkový 2D/3D CAD software, který je určen především pro 2D kreslení. progeCAD stejně jako všeobecně známý AutoCAD® ukládá a otevírá výkresy ve formátu *.dwg/*.dxf, umí také přímo otevřít *.dwg/*.dxf soubory vytvořené v AutoCAD® 2013 a jeho nižších verzích, umožňuje uložení výkresů i ve fomátu starších verzích AutoCAD®, čímž je zajištěna dokonalá kompatabilita mezi programy progeCAD a AutoCAD®. Stáhněte si plnou verzi progeCADu na 30 dní a vyzkoušejte si výměnu souborů mezi programy progeCAD a AutoCAD®.

Při použití softwaru progeCAD ušetříte desítky tisíc korun za licenční poplatky. Navíc v ceně obdržíte konvertor PDF výkresů na klasické DXF (DWG) výkresy, které lze zpětně upravovat. Spolu s progeCADem obdržíte i rozsáhlé knihovny z oblasti architektury, stavebnictví, strojírenství atd. a nároční uživatelé mohou použít TraceParts knihovny (online knihovny dílů světových výrobců).


Cena: 6850 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 224248581 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Počítače, notebooky 

Počítače, notebooky
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?