přeskočit na obsah


 
 
 

SprutCAM 8 Master

Dne: 25.03.2013 vložil SoliCAD

         
 

Software SprutCAM je jedním z dynamicky se rozvíjejících produktů. Obsahuje velké množství funkcí, které byly vyvinuty specialisty ze společnosti SPRUT Technology během mnoha let, kdy se snažili uspokojit potřeby zákazníků pro vytváření NC programů. Samotný systém je vysoce efektivní a obsahuje všechny požadavky a přání uživatelů, směřované ke zvýšení jeho funkčnosti a ergonomických vlastností.
Systém SprutCAM má jedno z nejlepších uživatelských rozhraní ze všech systémů CAM, které jsou na trhu v současné době dostupné. Animované funkce zobrazení a nová možnost náhledu ve více oknech umožňují velmi účinné využití dostupného pracovního prostoru. Nabízí se široká škála nástrojů pro manipulaci s objekty na obrazovce, určená k zobrazování geometrických prvků a k dispozici je mnoho dalších aktualizovaných funkcí v oblasti vývoje programů NC, které jsou připraveny k použití na NC stroji. Tato vylepšení byla provedena se záměrem zlepšení možností systému a také jednoduchosti jeho používání.
Tento produkt představuje systém nové generace, který pracuje přímo s geometrickými objekty nadřazeného modelu (včetně křivek NURBS) bez předběžné aproximace nebo triangulace. To nejen umožňuje ekonomické využití výpočetních zdrojů počítače, ale také výpočet výsledné dráhy nástroje s libovolnou vyžadovanou přesností.
Verze SprutCAM 8 Master nabízí komplexní řešení v programování CNC frézek ve 3 nebo 3+2 osách a CNC soustruhů. Pokrývá širokou škálu technologií frézování, jako např. hrubování, gravírování, konturování, frézování rovin, frézování na čisto, vrtání, frézování zbytkového materiálu. Dále zahrnuje širokou nabídku technologií soustružení, jako např. hrubování, konturování na čisto, soustružení závitů, vrtání. Výrazně zjednodušuje a zrychluje práci programátora.


Cena: 115000 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 224248581 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Počítače, notebooky 

Počítače, notebooky
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?