přeskočit na obsah


 
 
 

CADprofi

Dne: 24.04.2014 vložil SoliCAD, s.r.o.

         
 

CADProfi je software pro navrhování instalací jako jsou ventilační technologie, vytápění, vzduchotechnika, elektrické apod. v CAD softwarech (progeCAD, ZWCAD, AutoCAD, AutoCAD LT atd.). Dále umožňuje vkládání symbolů a obsahuje rozsáhlé knihovny pro všechny zmíněné oblasti.
TZB-HVAC:
Nabízí navrhování kterékoli instalace (kanalizační, vodovodní i odpadní, ventilační, instalace chlazení, návrhy plynových instalací a dalších). Kompletní CAD knihovna MEP, HVAC, kanalizačních a klimatizačních symbolů a značek založených na normách DIN, EN, ISO a národních standardech.
Elektro:
CADprofi slouží ke kreslení kompletních sídelních anebo průmyslových vedení elektrických obvodů, osvětlení, protipožární ochrany, rozvodů elektřiny či telekomunikačních sítí, ať již plánů nebo názorných diagramů. Inteligentní multikomponentní sady symbolů pro elektrické obvody, skupiny, číslování a funkce.
Strojírenství:
Standardizované šrouby, závity, matice, čepů a dalších prvky. Rozsáhlá CAD knihovna s parametrickými ocelovými profily, přírubami, klenutými koncovkami, ocelovými potrubími či průmyslovým vybavením tepelných výměníků.
Architektura:
Ideální pro projektanty budov k snadnému kreslení základních architektonických návrhů zahrnujících zdi, parametrizovaná okna, dveře a mnohé další. Komplexní zděné konstrukce. K dispozici jsou knihovny plné vybavení pokojů a nábytku, kuchyňských a koupelnových potřeb.
CADprofi Suite obsahuje balíček všech modulů za zvýhodněnou cenu.


Cena: 10800 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: +420790323909 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Počítače, notebooky 

Počítače, notebooky
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?