přeskočit na obsah


 
 
 

Vykupujeme vyřazenou ale i NEFUNKČNÍ výpočetní techniku !!!

Dne: 02.12.2010 vložil Lukáš

         
 

Výkup a ekologická likvidace veškeré vyřazené ale i !!! NEFUNKČNÍ !!! výpočetní techniky PC, Notebooky, CRT a LCD monitory, tiskárny ale i komponenty jako např.: Procesory, Základní desky, Grafické, Zvukové, LAN karty, Pamětové moduly RAM, HDD a všechnu ostatní kancelářskou elektroniku. Ceny stanovujeme dle nabízeného množství a domluvy.PENÍZE VYPLÁCÍME HOTOVĚ A NA RUKU !!!
Zajištujeme likvidaci pro fyzické osoby ale i firmy.Vystavíme Vám doklad o ekologické likvidaci dle platných právních norem České republiky a v souladu s nařízením Směrnice Evropského Parlamentu a rady 2002/96/ES o odpadních elektrických a elektronických zařízeních.
Po vzájemné dohodě zajistíme bezplatný odvoz odpadu přímo od zákazníka.Více informací e-mailem


Cena: 1 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Počítače, notebooky 

Počítače, notebooky
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?