přeskočit na obsah


 
 
 

prodam zaklani desku s procesorem i3

Dne: 26.05.2011 vložil miroslav

         
 

Luxusní základní deska GIGABYTE P55A-UD3 je určená pro procesory nové generace společnosti Intel Core i7 a Core i5. Osazení moderními procesory si žádá také moderní paměťové moduly, zde konkrétně paměti typu DDR3 o frekvenci maximálně 2200 MHz, kterých lze do čtyř slotů osadit až 16 GB. Rozšiřující sloty jsou zde zastoupeny jedním slotem PCIE-E 16x, jedním slotem PCI-E x4, jedním sloty PCI-E x1 a čtyřmi sloty PCI.

Pro připojení datových úložišť poslouží až šest konektorů SATA 3Gb/s s podporou zapojení do RAID polí, dva konektory SATA 6Gb/s a jeden konektor IDE pro připojení až dvou zařízení. Potěší také integrovaná síťová a zvuková karta (7.1). Zaujme také nadstandardní množství USB portů, kterých je nabídnuto dokonce dvanáct, a hlavně dva USB 3.0 porty, které nejsou až tak obvyklé. Deska je plně připravena pro používání s novými Windows 7.


Cena: 1900 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 775695838 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Počítače, notebooky 

Počítače, notebooky
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?