přeskočit na obsah


 
 
 

Základní deska Gigaybte GA-MA790X-UD3P

Dne: 19.10.2011 vložil Jakub Nosek

         
 

Záruka do 16.11.2012
Perfektní stav!!pouze na dobírku!!!
(zakoupená 16.11.2009 36měs.)
Na desce je poslední Bios (podpora 6jádrových CPU od AMD AM2
viz. http://www.gigabyte.com/support-downloads/cpu-support-popup.aspx?pid=3107)

+BONUS
Bonus
1.Data Vitesta Extreme DDRII 4GB (2+2) 800Mhz **!pozor na jednom modulu je odlepen chladič, nutno znovu nalepit teplovodivou páskou nebo lepidlem, nebo použít pasivky **
pasivky jsem schopen dodat od firmy scythe..
2.DVD vypalovačka LG super Multi plně funkční serial ATA/IDE
Základní parametry desky:
Rozměry základní desky [mm]: 305 x 233
Patice: Socket AM2+
Čipová sada: AMD 790X
Formát základní desky: ATX
Konektory:
Počet IDE konektorů: 1
Počet SATA/eSATA konektorů: 8
Počet konektorů LAN: 1
Řadiče:
Řadič LAN
Řadič RAID
Řadič FireWire
Řadič USB 2.0
Integrované technologie:
AMD CrossFireX
Sběrnice:
PCI-E 2.x
Počet slotů PCI: 2
Maximální rychlost sběrnice PCI-E: 16
Počet slotů PCI-Express 16x: 2
Počet slotů PCI-Express 1x: 3
Maximální frekvence systémové sběrnice [MHz]: 5200
Paměti:
DDR2
Počet paměťových slotů: 4
Maximální velikost paměti [GB]: 16
Maximální frekvence paměti DDR2 [MHz]: 1333
Popis produktu
Firma AMD přinesla novou čipovou sadu 790X, na jejichž základě je postavena i tato nová základní deska Gigabyte GA-MA790X-UD3P. Deska má patici AM2+ s podporou pro procesory do patice AM3 a mezi podporované modely patří jak klasické procesory řad AMD Athlon X2 či Sempron a samozřejmě také novější řady Phenom včetně druhé generace Phenom II. Paměti lze osadit do čtyř DIMM slotů s maximální kapacitou až 16 GB (DDR2 s taktem až 1333 MHz po přetaktování). Řadič paměti v procesoru je dvoukanálový, což znamená dvojnásobnou propustnost paměťové sběrnice při osazení paměti v párech.
Série základních desek UD3 - Ultra Durable 3 - se vyznačuje lepším zpracování, dokonalejším rozvodem tepla v desce, nižší spotřebou a dalšími vylepšeními. Toho je dosaženo díky použití až dvojnásobného množství mědi ve spojích desky a výběru kvalitnějších komponent, jako jsou keramické kondenzátory, nízkoenergetické feritové indukční cívky a Lower RDS MOSFET tranzistory.
Díky čipsetu může deska nabídnout dva PCI-E x16 sloty a v režimu CrossFireX, osazení více grafických karet, pracují sloty v režimu x8. Dále jsou k dispozici dva klasické PCI sloty a tři PCIe x1 sloty.
Na desce je samozřejmě integrována i gigabitová síťová karta Realtek 8111DL. Integrovaná je také osmikanálová zvuková karta s čipem Realtek ALC888. Pro připojení pevných disků poskytuje čipset jeden klasický (paralelní) IDE kanál a šest Serial ATA (3 GB/s) portů.
Čipset nabízí dvanáct USB 2.0 portů, z nichž jsou rovnou osm je vyvedeno na zadní straně desky, zbylé čtyři lze vyvést z headeru na desce. Nechybí ani rozhraní FireWire reprezentované dvojicí portů na zadním panelu (jene malé varianty) a jedním na základní desce. Formát základní desky je klasický ATX s rozměry 30.5 x 23.3 cm.


Cena: 1200 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 603231348 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Počítače, notebooky 

Počítače, notebooky
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?