přeskočit na obsah


 
 
 

Dělník do výroby

Dne: 14.06.2018 vložil Barbora Jindrová

         
 

Do společnosti OTK GROUP a.s., společnosti s mnohaletou historií, hledáme zaměstnance na dělnické pozice.
Jsme tradiční česká společnost, lídr na trhu polygrafie. S naší prací se setkáváte téměř denně – na běžném trhu můžete najít velké množství výrobků s etiketami a obaly, které pochází právě z dílen OTK. Mohou to být obaly minerálních vod, limonád, ale také pivní etikety, či třeba sáčky bonbónů nebo obaly čokolád.
Hledáte zaměstnání, kde Vám mzda bude vyplácena včas? Chcete práci v čistém pracovním prostředí, ve vstřícném kolektivu? Chcete se učit a zdokonalit ve své práci a poté získat lepší pracovní pozici i ohodnocení? Pojďte k nám !

Naše požadavky:
Byli bychom rádi, kdyby jste měli zkušenosti s prací ve výrobě – pokud nemáte, rádi Vás vše naučíme.
Pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost jsou vlastnosti, které při práci potřebujete nejvíce
Dále by Vám neměla vadit práce ve směnném provozu - krátké/dlouhé týdny.

Nabízíme:
firemní benefity jsou u nás samozřejmostí - nabízíme skvělé obědy/večeře za pár kaček v naší nové firemní jídelně, podporujeme sportovní aktivity, např. poskytujeme slevy do Vodního světa Kolín či Aquaparku Čestlice, poskytujeme sick day, pořádáme pravidelné zaměstnanecké akce- večírky, rodinné dny a spol.

Místo výkonu práce: Kolín


Informace k výběrovému řízení:
Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech společnosti OTK GROUP, a.s. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaší osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 702187455 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?