přeskočit na obsah

Pracovní příležitost ve společnosti Allianz

Dne: 24.08.2016 vložil David

Pracovní příležitost ve společnosti Allianz!

-práce na ŽL s fixní částí od 10.000,- kč + nadstandardní provizní část (výrazně vyšší než u MLM sítí)

Náplň práce:
-Servis stávajícího klientského kmene
-Vyhledávání nových klientů, vlastní aktivita
Požadujeme:
-SŠ zakončená maturitní zkouškou
-Proaktivní přístup
-Komunikativnost a příjemné vystupování
Nabízíme:
-Zázemí nadnárodní společnosti
-Možnost kariérního růstu
-Pro aktivní spolupracovníky podpora formou přidělení klientského kmene
-Příspěvky na kancelář a zaškolení v oboru zdarma
-Podpora operativních leasingů na auta a zvýhodněné volání

Rád zodpovím Vaše otázky, co Vás zajímají.
Mail: david.silhavy@iallianz.cz
Mobil: 725 046 782

Kraj:
Jihomoravský kraj

Telefon: 725046782