přeskočit na obsah


 
 
 

Finanční účetní

Dne: 06.04.2017 vložil Finanční účetní Třebíčsko

         
 

Máte min. SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru a praxi v účetnictví alespoň 5 let? Jste znalí účetní a daňové problematiky? Ovládáte uživatelsky MS Office? Domluvíte se anglicky na pokročilé úrovni a písemně v základech? Jste samostatní s velmi dobrou organizací práce a času? Spolehlivost a pečlivost je samozřejmostí.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?
Účtování svěřených účetních případů v souladu s daňovými zákony
Účtování režijních a materiálových faktur
Proplácení dodavatelských faktur
Dodavatelské saldokonto a zálohy
Účtování faktur od mateřské firmy

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí moderní rozvíjející se společnosti nedaleko Třebíče
Pracovní smlouva na dobu neurčitou
Péče o zaměstnance a zajímavé benefity – dovolená navíc, 13. mzda, příspěvek na vánoce a na dovolenou, příplatky za znalost cizích jazyků, roční prémie, příspěvky na jazykové vzdělávání, dotované závodní stravování, penzijní připojištění, firemní akce, věrnostní prémie
Flexibilní pracovní doba
Možnost homeoffice, sickdays
Mzdové ohodnocení: dle osobní domluvy


Kraj:
Vysočina kraj


Telefon: 775080805 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?