přeskočit na obsah

Práce - pojišťovnictví

Dne: 13.02.2018 vložil Gabriela

PŘEPÁŽKOVÝ/Á PRACOVNÍK/CE - Brno
Pro pobočku v Brně hledáme kolegu/yni
Co Vám nabízíme?
• Solidně rostoucí příjem ve vazbě na Vaše rostoucí znalosti a zkušenosti
• Do začátků Vám pomůžeme nadstandardní finanční podporou a propracovaným systémem vzdělávání a rozvoje
• Výše Vašich příjmů nezávisí na šéfovi, ale na Vás (není strop)
• Budete si vytvářet pasívní příjem pro klidnější budoucnost
• Pracovní čas si rozvrhujete sami
Co budete dělat?
Je to otázka důvěry, vztah klienta a jeho "poradce" je dlouhodobý.
Klientovy potřeby se mění a je na Vás bude, aby jste zajistil, že klient bude vždy ochráněn právě tak, jak potřebuje – ne méně, ale také ne více.
Jinými slovy:
• vedení jednání s klienty na obchodním klientském místě (kancelář/pobočka) a řešit jejich požadavky a potřeby
• péče PŘEDEVŠÍM O STÁVAJÍCÍ KLIENTY, kteří přicházejí na pobočku - práce s přiděleným stávajícím kmenem, následné provize
• dojednávat schůzky s přidělenými klienty (kontakty)
• rozvoj obchodních aktivit ve svěřené oblasti – nabídka a prodej pojištění, tvořit vlastní portfolio klientů (s pomocí manažera a stávajícího portfolia klientů)
• běžná administrativa spojená s péčí o klientské portfolio
• profesionální finanční poradenství
• pravidelné vzdělávání se - zajištěné ze strany společnosti
Pracoviště:
• pobočka Brno, Koliště 27

Co by Vám nemělo chybět - KOHO HLEDÁME:
• Často a rád komunikujete s lidmi
• Dokážete argumentovat a hledat řešení
• Umíte upoutat pozornost a získat důvěru lidí
• Máte min. SŠ vzdělání
• Upřednostníte vytvoření a rozvoj vlastní firmy před zaměstnaneckým úvazkem a máte na to připravenou energii, vůli a dostatek zodpovědnosti
Co dalšího Vám nabízíme?
Víte, jak to chodí – bez práce nejsou koláče nikdy.
Ale my zase dobře víme, jak je jistota v životě důležitá. Jsme proto připraveni vám do začátku pomoci.
Dostanete od nás:
• fixní měsíční příspěvek
• potřebné technické vybavení
• řadu produktových a prodejních školení
• stejně jako se snažíme pečovat o naše klienty, chceme pečovat i o vás - do začátku od nás dostanete finanční podporu 130 000 Kč
• dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí
• možnost dalšího kariérního růstu
• propracovaný systém odborného vzdělávání
• zázemí největší finanční skupiny v ČR
Zajímá Vás více informací? Zašlete nám prosím Váš aktuální strukturovaný životopis na adresu:
gabriela.kratka@obchod.csobpoj.cz
Nebo volejte na telefonní číslo: 733 613 190

Cena: 20000 Kč

Kraj:
Jihomoravský kraj

Telefon: 733613190