přeskočit na obsah


 
 
 

Technolog - chemik

Dne: 18.09.2017 vložil Šárka Sedlářová

         
 

Jste vystudovaný chemik a chcete uplatnit své vzdělání ve výrobní společnosti? Orientujete se v legislativě – REACH, nakládání s jedy apod.? Láká Vás spojit práci chemika i s výrobním procesem a být odborníkem též v oblasti kvality a technologií? Výhodou je alespoň základní znalost angličtiny.

Pozici technologa – chemika hledáme pro menší výrobní společnost sídlící na Třebíčsku jako náhradu za odchod současného zaměstnance do důchodu. Garantujeme pozvolné zaškolení včetně předání celé agendy.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

Vstupní a výstupní kontrola kvality materiálu a jejich evidence
Aktualizace složení receptur a následně i složení na etiketách výrobků
Orientace v dané legislativě – REACH, nakládání s jedy
Interní garant ISO 9001
Kontakt se zákazníky (odběry, reklamace, stížnosti)

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

Postupné zaškolení, budete náhradou za pracovníka odcházejícího do důchodu
Odpovídající finanční ohodnocení, stravenky
Pracovní smlouvu na neurčito
Služební telefon, notebook
Pracovní doba 7:00 – 15:30
Další vzdělávání v oboru

Pokud Vás nabídka zaujala, tak nám neváhejte zaslat svůj aktuální životopis, ať si můžeme domluvit schůzku a probrat všechny možnosti. Máme v repertoáru spoustu pracovních nabídek z této i dalších společností, tak se pojďme pobavit, jaká práce by Vás nejvíce oslovila.


Cena: 67401 Kč


Kraj:
Vysočina kraj


Telefon: 777667843 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?