přeskočit na obsah


 
 
 

Technolog zpracování plastů

Dne: 17.10.2017 vložil Zuzana Žatečková

         
 

Jste vysokoškolák se zaměřením na chemii polymerů, technologii plastů apod.? Chcete se stát důležitou součástí technologických procesů a mít určitý vliv na to, jakými výrobními postupy se bude výrobek vyrábět? Jste odborně a teoreticky nabušený typ, který se umí analyticky opírat o tvrdá naměřená data a je schopen přemýšlet ve variantách? A pokud ještě k tomu všemu umíte anglicky nebo německy i v technických tématech, pak smekáme a těšíme se na Váš životopis.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

Aplikace nových materiálů a technologií do výrobní praxe
Testování navržených postupů, hledání optimálních variant
Optimalizace výrobních procesů v odděleních Extruze a Výroba ochranných hadic
Vývoj a zdokonalování technologických postupů v těchto odděleních
Spolupráce s výzkumnými ústavy či vysokými školami
Úzká spolupráce s vývojovým centrem v Německu

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Velmi zajímavé platové ohodnocení
13. plat
25 dní dovolené
Příspěvek na vánoce a na dovolenou, příplatky za znalost cizích jazyků, roční prémie, příspěvky na jazykové vzdělávání, dotované stravování, penzijní připojištění, firemní akce, věrnostní prémie, Sickdays a další

Pokud Vás nabídka zaujala, tak nám neváhejte zaslat svůj aktuální životopis, ať si můžeme domluvit schůzku a probrat všechny možnosti. Máme v repertoáru také spoustu dalších pracovních nabídek, tak se pojďme pobavit, jaká práce by Vás nejvíce oslovila.


Cena: 45000 Kč


Kraj:
Vysočina kraj


Telefon: 775080805 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?