přeskočit na obsah


 
 
 

Programátor PHP - Třebíčsko

Dne: 28.04.2017 vložil Šárka Sedlářová

         
 

Vystudovali jste SŠ/VŠ technického směru (IT výhodou)? Máte znalosti objektového PHP, programování, JavaScriptů, frameworků JQuery a JQueryUI, SQL a relačních databází? Umíte alespoň v základech AJ? Vlastníte ŘP sk. B? Jste komunikativní, samostatný, aktivní a zodpovědný se schopností nastavit si priority?

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?
Práce na vývoji webových informačních systémů
Tvorba design aplikace ve spolupráci s technickým vedoucím
Psaní dokumentace designu a kódu, testování kódu

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí silné a stabilní společnosti
Motivující finanční ohodnocení
Práce na projektech pro významné firmy energetického průmyslu
Možnost seberealizace – odborný a profesní růst
Benefity: stravenky, 3 dny zdravotního volna, zaměstnanecký tarif levného volání a internetu, zvýhodněné bankovní služby, slevy na dovolenou, finanční příspěvek při narození dítěte, občerstvení na pracovišti, roční odměny.


Kraj:
Vysočina kraj


Telefon: 777667843 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?