přeskočit na obsah

IT systémový specialista Brněnsko nebo Třebíčsko

Dne: 15.05.2017 vložil Zuzana Žatečková

Vystudovali jste VŠ v oblasti IT? Máte min. 2 roky zkušeností v mezinárodní IT organizaci a min. 3 roky zkušeností v oblasti správy systému / sítí (Microsoft a CISCO)? Mluvíte aktivně anglicky (mluvení i psaní)? Znáte běžně používané koncepty, operace, postupy a postupy v rámci správy systému a zásad? Máte základní dovednosti v oblasti řízení a plánování?

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?
Sledování a odstraňování problémů v rámci IT podpory
Zajištění veškerých IT hardwarů, softwarů a služeb pro danou lokalitu díky dohodě o úrovni služeb (SLA)
Zajištění IT bezpečnosti (např. Anti Virus) v souladu s centrálou IT v Německu
Správa, aktualizace a odstraňování problémů se systémem Windows PC / Laptopy / Workstations
Monitoring a ovládání lokální serverové, aplikační, hardwarových a úložných systémů
Spouštění systému zálohování místních dat a zajištění funkčnosti
Odpovědnost za místní podporu hardwaru, údržbu a záruční smlouvy
Odpovědnost za smlouvy o mobilním čísle, včetně podmínek, poskytování a plánování tarifů
Odpovědnost za nastavení systému PBX, kabeláže a podporu koncových zařízení
Zabezpečení efektivní komunikace na interní i externí bázi
Zajištění souladu IT služeb, systémů a politiky s firemními IT standardy

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
13., 14., 15. mzda + podílové odměny ze zisku firmy
Měsíční bonus za splnění docházky
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
6 týdnů dovolené
Závodní stravování
Penzijní připojištění
Jazykové vzdělávání
Zdravotně-preventivní péče
Kulturní a společenské akce
Další výhody a příplatky dle nadstandardního sociálního programu

Kraj:
Jihomoravský kraj

Telefon: 775080805