přeskočit na obsah

Technik IT, správce sítě

Dne: 23.11.2017 vložil Šárka Sedlářová

Baví vás prostředí IT a zajímáte se o SW? Rádi byste se v této oblasti realizovali a učili nové věci? Jste komunikativní, trpěliví a praktičtí? Chcete být v kontaktu se zákazníky a řešit s nimi jejich požadavky, navrhovat jim řešení, provádět instalace a opravy systémů? Ovládáte velmi dobře MS Office, staniční verze, mobilní systémy apod.? Nevadí vám občasná práce ve výškách?

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

Instalace a servis: WiFi jednotek, routerů, switchů, výpočetní a telekomunikační techniky
Instalace a správa: Linux a Windows serverů, MikroTik routerů
Péče o zákazníky: navrhování relevantních řešení servisních případů a dalších požadavků
Spolupráce s ostatními kolegy techniky
Cca 2x za měsíc hotovost na telefonu nebo i výjezd
Zhruba půl roku budete pracovat v týmu, abyste se vše dokonale naučili

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

Zázemí přátelské a neformální firmy
Smlouvu na dobu neurčitou
Odborné zaškolení
Nástupní mzda je 15-20000 Kč (dle zkušeností) + po zapracování pohyblivá složka mzdy 3-5000 Kč
Příplatek za víkendovou hotovost 2000 Kč
Pracovní doba dle zakázek, ale zpravidla 8-16:30
Stravenky, mobil

Kraj:
Vysočina kraj

Telefon: 777667843