přeskočit na obsah

Vedoucí plánování výroby

Dne: 19.04.2017 vložil Zuzana Žatečková

Vystudovali jste SŠ/VŠ ideálně technického či logistického směru a máte zkušenost s plánováním výroby a s vedením týmu? Mluvíte komunikativně AJ? Jste energický s pozitivním přístupem a výbornými organizačními a komunikačními dovednostmi? Nechybí vám logické, strukturované a analytické myšlení?

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?
Řízení a odpovědnost za činnost týmu plánovačů výroby (cca 15 podřízených)
Odpovědnost za plnění zákaznických dodávek a dohlížení na správnost plánů všech projektů
Sledování hodnot skladových zásob
Definování a vyhodnocování KPI pro oblast plánování s cílem efektivní výroby a optimálních zásob
Zpracování dlouhodobých plánů pro kalkulace MPR a zajištění souladu těchto dat se systémem
Vyhodnocování spokojenosti zákazníků a definování opatření pro zlepšení
Zpracování souvisejícího reportingu

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti využívající moderní technologie
Příležitost k profesnímu i kariérnímu růstu
Mzdové ohodnocení odpovídající vašim schopnostem a odvedené práci, 13. a 14. mzda
5 týdnů dovolené
Příplatek na zdraví
Příplatek na dojíždění
Podpora při relokaci
Náborový příspěvek
Penzijní připojištění
Dotované závodní stravování
Bezplatné odborné vzdělávání, a další finanční i nefinanční benefity

Kraj:
Vysočina kraj

Telefon: 775080805