přeskočit na obsah

Vedoucí týmu v oblasti účtování hlavní knihy

Dne: 15.05.2017 vložil Zuzana Žatečková

Vystudovali jste VŠ/ SŠ ekonomického směru? Máte praxi v oblasti účetnictví min. 3 roky; zkušenosti s vedením týmu a zkušenosti s účtováním v rámci mezinárodních účetních standardů? Mluvíte aktivně anglicky? Ovládáte SAP a MS Office? Jste důslední, vytrvalí a iniciativní? Vlastníte ŘP a nevadí vám cestovat?

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?
Vedení týmu hlavní knihy a jeho denní aktivity, provádění potřebných kontrol a měsíčních uzávěrek
Kontrola procesů v rámci týmu, řešení komplexních problémů
Příprava finančních výkazů, evidence odpisů, cash flow, evidence pohledávek a závazků, splátkové kalendáře
Zajištění dodržování účetních principů, standardů a směrnic
Správa ročních a měsíčních uzávěrkových operací
Správa účetních nákladů produktů a zásob
Odsouhlasení IC transakcí s ostatními pobočkami
Zakládání karet majetku, aktivace majetku, kontrola a účtování vyřazení majetku, měsíční činnosti spojené se závěrkou
Příprava dat pro účetní a daňové audity
Příprava podkladů pro zpracování daňových přiznání

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
13., 14., 15. mzda + podílové odměny ze zisku firmy
Měsíční bonus za splnění docházky
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
6 týdnů dovolené
Závodní stravování
Penzijní připojištění
Jazykové vzdělávání
Zdravotně-preventivní péče
Kulturní a společenské akce
Další výhody a příplatky dle nadstandardního sociálního programu

Kraj:
Jihomoravský kraj

Telefon: 775080805