přeskočit na obsah

Globální nákupčí - Jihlavsko

Dne: 23.05.2017 vložil Zuzana Žatečková

Vystudovali jste VŠ technického nebo obchodního zaměření? Máte praxi v nákupu nejlépe v automotive alespoň 5 let? Rádi byste zúročili Vaše zkušenosti v oblasti nákupu v globálním měřítku? Mluvíte velmi dobře anglicky? Máte vynikající vyjednávání a analytické schopnosti? Jste proaktivní typ se zaměřením na zákazníky a samostatný člověk, který se nebojí převzetí zodpovědnosti? Nevadí Vám časté cestování v rámci EU?

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?
Zodpovědnost a správa zakázek týkajících se služeb pro materiálový management na regionální úrovni v působnosti po celé EU
Pozice je zařazena do týmu specialistů na strategický nákup v ČR za jednotlivé komodity a v úzké spolupráci s manažery za globální nákup v rámci dalších poboček koncernu
Metodické vedení týmu v oblasti servisu dodavatelů a strategie na regionální úrovni, monitoring a podpora s dalších regionů
Spolupráce s technickým oddělením, metodické vedení strategie, oblasti smluv a objednávek na dodavatele
Provádění analýz a úzká spolupráce s managementem společnosti v oblasti technických / ekonomických ukazatelů v oblasti servisu dodavatelů a dalším rozvojem
Spolupráce s ostatními regionálními týmy v koncernu v oblastech práva a servisu dodavatelů na regionální úrovni z důvodu implementace strategie a příprav smluv

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Velmi zajímavou pracovní příležitost na globální úrovni v rámci pobočky v ČR
Zázemí zavedené zahraniční společnosti využívající moderní technologie
Příležitost k profesnímu i kariérnímu růstu
Mzdové ohodnocení odpovídající vašim schopnostem a odvedené práci
13. a 14. mzda
5 týdnů dovolené
Pružná pracovní doba
Příplatek na zdraví
Příplatek na dojíždění
Podpora při relokaci
Penzijní připojištění
Bezplatné odborné vzdělávání, a další benefity

Kraj:
Vysočina kraj

Telefon: 775080805