přeskočit na obsah

MANAGER KVALITY

Dne: 09.08.2017 vložil Ivana Hlôšková

Do naší pobočky v Milovicích hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici
Manager kvality

Co vás čeká

Zajištění zavedení systému řízení jakosti splňující požadavky norem řady ISO/TS 16949 (v aktuálním znění), VDA předpisů, zákaznických specifikací jako je Formel Q, QS apod.
Definice a specifikace systému řízení dokumentace ve společnosti
Vedení jednání se zákazníky
Odpovědnost za plánování a realizaci všech interních, externích a výrobkových auditů v oblasti QMS
Evidence a analýza nákladů na jakost a definice opatření vedoucích ke zlepšení výsledků
Definice procesu nápravných a preventivních opatření, následná spolupráce při těchto opatřeních
Spolupráce v procesu neustálého zlepšování
Organizace věcí souvisejících s činností kontroly vyplývající z potřeb firmy
Zapracování spolupracovníka na příslušném pracovním místě
Účast na pravidelných školeních

Jaké budou vaše odpovědnosti

Odpovědnost za procesy systému managementu kvality (QMS) a EMS
Správa SAP Systému v rámci kvality
Podílení se na určování strategie a dalším rozvoji společnosti v oblasti kvality

Jaké budou vaše pravomoci

Nárokování provádění nápravných a preventivních opatření a neustálého zlepšování procesů
Zastavení/uvolnění procesů/dílů v případě nesplnění požadavků na jakost
Organizace a koordinace činnosti podřízených pracovníků

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ/VŠ vzdělání se strojním či technickým zaměřením
min. 10 let praxe v oblasti automobilového průmyslu, z toho min. 3 roky na vedoucí pozici
aktivní znalost německého, případně anglického jazyka
pokročilá znalost MS Office
řidičský průkaz sk B (ochota cestovat)
výborné organizační a komunikační schopnosti
časovou flexibilitu
odolnost vůči stresu

Co vám můžeme nabídnout

hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
zajímavé finanční ohodnocení, závislé na Vašich předchozích zkušenostech
stabilní zázemí české, dynamicky se rozvíjející společnosti
příjemné pracovní prostředí
pružnou pracovní dobu
služební vůz
zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, členství v autoklubu, věrnostní prémie, bonusy)

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete naše požadavky, zašlete nám, prosím Vás životopis v českém a německém, resp. anglickém jazyce s motivačním dopisem.

Odesláním životopisu či žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Cena: 80000 Kč

Kraj:
Středočeský kraj

Telefon: 725556619