přeskočit na obsah

Metrolog-junior/senior-OBJ1560

Dne: 11.09.2017 vložil Erika Krátká

Náplň práce:

- provádění typových a specializačních zkoušek
- zpracovávání expertizy
- tvorba kalibračních postupů
- zajištění dozorčí činnosti a vedení související dokumentace

Požadavky:

- min. SOU elektrotechnického směru
- znalost programování ABB
- flexibilitu

Nabízíme:

- perspektivní zaměstnání s možností profesního růstu
- jazykové kurzy
- 25 dní dovolené
- zaměstnanecké benefity (stravenky, jídelna a automaty na pracovišti, příspěvky…)
- další benefity (po uplynutí zkušební doby)
- lokalita pracoviště: okres Louny

Cena: 35000 Kč

Kraj:
Ústecký kraj

Telefon: 724 101 622