přeskočit na obsah


 
 
 

Technik kvality pro výrobu

Dne: 24.10.2017 vložil Šárka Sedlářová

         
 

Jste kvalitář tělem a duší a chtěli byste se v tomto směru rozvíjet a zdokonalovat? Orientujete se v ISO normách? Máte zkušenosti jako technik kvality (PPAP, MSA) a s vedením týmu? Pokud Vám zajiskřilo v očích, pak už jen stačí umět anglicky nebo německy a mít vystudovaný technický obor, ideálně strojní či elektro.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

Kontrola kvality techniky měření a výroby
Technická podpora pro výrobu
Práce s měřícím zařízením OGP

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

Zajímavé finanční ohodnocení + bonusy
Kariérní růst a další vzdělávání
Jazykové kurzy
Zvýhodněné volání
Stravenky
Příspěvek na kulturu a sportovní akce

Pokud Vás nabídka zaujala, tak nám neváhejte zaslat svůj aktuální životopis, ať si můžeme domluvit schůzku a probrat všechny možnosti. Máme v repertoáru spoustu pracovních nabídek z této i dalších společností, tak se pojďme pobavit, jaká práce by Vás nejvíce oslovila.


Cena: 33000 Kč


Kraj:
Jihomoravský kraj


Telefon: 777667843 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?